Декілька слів про АміРумі

АміРумі з’явився для того, щоб зібрати разом всіх моїх амігурумі. А навколо них зібрати тих, хто теж захоплюється цими маленькими в’язаними іграшками. Тут їх можна подивитися та пов’язати. І ті, хто вирішив пов’язати, знайдуть особливо багато корисного та цікавого!

Амігурумі – японське мистецтво створення маленьких в’язаних іграшок, розмір яких часто не перевищує 7 см. А для того щоб зв’язана вами іграшка стала справжнім амігурумі, потрібно виконати всього дві умови: вона має бути “живою” та гарненькою… ;)

З самого початку, у АміРумі було дві важливі задачі.

Перша, це зібрати всі іграшки, які були зв’язані для себе та друзів і викласти в одному надійному місці! ) Неминучим наслідком цього стали веселі фотосесії… ;)

Зайки с сердечком

Друга задача, це викласти та описати те, чого не вистачало мені на теренах інтернету, а саме, правильних схем. От буває, сподобається іграшка, починаєш в’язати, а схема виявляється або не від неї або з купою помилок… і бажання в’язати значно зменшується, якщо не зникає зовсім! Так от, на АміРумі всі іграшки дійсно зв’язані за схемами, з якими вони викладені. Деякі схеми придумані мною, деякі взяті з японських журналів або з інших ресурсів. Та всіх їх об’єднує одне, вони протестовані мною особисто! :)

Помилки, звичайно, можуть бути, загалом із-за того, що деякі схеми не були записані одразу при створенні іграшки, і їх довелося згадувати та відновлювати пізніше. Тому, якщо знайдете щось подібне, буду рада отримати зворотній зв’язок! ;)

От такий в мене вийшов особистий архів, в якому можна полазити та знайти щось цікаве та корисне. А я буду піклуватися про те, щоб все опубліковане було якісним та перевіреним! ;)

А якщо у вас з’являться уточнення, запитання чи побажання, пишіть в коментарях або в зворотній зв’язок, буду тільки рада вашій участі в моєму починанні!

Всім творчих успіхів та гарного настрою! :)

АміРумі