Рожеве слоненя

В'язана іграшка амігурумі Рожеве слоненя

Рожеве слоненя з’явилося спеціально для того, щоб збільшити кількість красивого та доброго в Україні! Тож нехай великі рожеві слони завжи захищають радість в наших душах!

Якщо ж ви серйозно вирішили збільшити популяцію рожевих слоненят в світі, то от схема для цієї доброї справи! ;)

Використаємо японську схему з невеликим доповненням.

Схема для Рожевого слоненя

Матеріали: пряжа KARTOPU GONCA (100% акрил, 100 грам, 300 м.) рожевого та кремового кольору, гачок №2.1, наповнювач сінтапух.

Почнемо з основної частини слона, куполоподібного тулупа, до якого потім дов’язуються всі інші деталі.

В'язана іграшка амігурумі Слоненя схема 1     В'язана іграшка амігурумі Слоненя схема 2

Далі розташуйте купол як показано знизу на схемі та визначте передню частину. Вона має вийти трохи опукліша. Якщо у вас різниці не видно, то обирайте будь-яку.

Якщо ви в’язали без шва, по колу, як я, то вийде суттєве зміщення. Його потрібно врахувати та виділити місце для хобота так, щоб він був на одній лінії зі смужкою на вершині купола.

Хобот складається з двох умовних деталей: одна з них сам хобот, а друга – з’єднувальна частина між куполом та хоботом, назвемо її мордочка. Так от, відраховуємо потрібну кількість петель у відведеному для хобота місці і в’яжемо мордочку.

В'язана іграшка амігурумі Слоненя схема 3

Тепер переходимо до лапок. Щоб сформувати лапку, починаємо в’язати як частину ряда купола (місце початку та кількість петель визначте за схемою), а далі пров’язуємо ланцюжок з вільних петель та замикаємо ряд в початкову петлю. Вийде невелике коло, це й буде перший ряд лапки. Всього 4 лапки, передні (В та С) при формуванні захоплюють петлі не тільки купола, але й мордочки.

В'язана іграшка амігурумі Слоненя схема 4      В'язана іграшка амігурумі Слоненя схема 5

Будьте уважні, добре вивчіть схему зшивання. Тулуб (купол), лапки та хобот – це одна велика деталь, яка в’яжеться в декілька етапів, і дуже важливо не помилитися у послідовності. Коли лапки зв’язані, можна дов’язувати хобот (починаємо з отвору, який утворився на мордочці).

Тепер залишився тільки один отвір між лапами – черевце. Через нього потрібно наповнити слоненя, а потім дов’язати черевце за схемою, закривши таким чином отвір.

Вушка та хвостик в’яжуться окремими деталями та пришиваються, як завжди. Швацькими нитками пришиваємо очки, а тепер залишилися тільки бивні.

В оригінальній схемі бивні зроблені з пластику або чогось на кшталт того. Нічого подібного у мене під рукою не було, тому бивні я теж вирішила зв’язати. Мені більше подобається, коли вся іграшка м’яка, але тут можна вибирати, що більш до вподоби.

Схема Бивня

1 ряд: 4 сбн в коло амігурумі (4)
2 ряд: 4 сбн
3 ряд: 1 сбн, 2 додавання, 1 сбн (6),
4-5 ряд: 6 сбн, наповнити сінтапухом, пришити до слона.

І наостанок… рожевий слон!  ;)

В'язана іграшка амігурумі Рожевий слон йде вдаличінь )))

КапелькаТыквы на Хэллоуин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

CAPTCHA