Майданівці на барикадах

Іграшки амігурумі Майданівці на барикадах

Інсталяція “Майданівці на барикадах” присвячена всім українцям, що останні три місяці беруть участь у національній боротьбі за відродження України!

Зараз ми святкуємо найважливішу перемогу нашого народу! І хоча наша реальність набагато складніша, ніж у маленьких в’язаних майданівців, ми таки віримо, що легко подолаємо будь-які труднощі.

А от іще одна барикада… :)

Іграшки амігурумі Майданівці на барикадах

Всі, кому сподобалася ідея, можуть зробити подібну інсталяцію вдома.

Для барикад можна використати вату в прозорому кульку, з якого максимально випущене повітря. Шини – то маленькі чорні гумки для волосся, чорна штука на фото – це перекручений в’язаний чохол від смартфона (можна замінити будь-яким шматочком тканини), кілки – зубочистки, прапор – стрижень від кулькової ручки з приклеєним шматочком стрічки з Майдану. Якщо ви далеко від України і у вас немає стрічки, то можна зклеїти шматочки жовтої та блакитної тканини.

Тепер головні учасники. Всі майданівці зв’язані за одною простою схемою, тільки різними кольорами.

Схема для Майданівця

Матеріли: пряжа KARTOPU GONCA (100% акрил, 100 грам, 300 м.) жовтого, блакитного та синього кольору, гачок №2.1, наповнювач сінтапух, маленькі чорні намистинки для очей.

Дівчат в’яжемо жовтим кольором, хлопців – синім та блакитним.

1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: додавання в кожний сбн (12)
3 ряд: (1 сбн, додавання)*6 разів (18)
4-8 ряд (5 рядов): 18 сбн

Далі, не відрізаючи нитки, відрахуйте 9 петель, і починаючи з 10-ої продовжуйте в’язати маленьке коло з 9 петель. Це буде перша ніжка.

9 ряд: 9 сбн
10 ряд: (1 сбн, збавляння)*3 рази (6), закрийте отвір на кінці першої ніжки, відріжте нитку.

Тепер набийте іграшку наповнювачем через отвір, що залишився для другої ніжки. Далі закрепіть нову нитку та дов’яжіть другу ніжку, аналогічно першій. Не відрізаючи нитки, введіть її всередину та трохи потягніть, тоді ніжка на кінці стане більш пласкою і вийде щось на кшталт ступні.

Може так статися, що між ніжками залишиться досить великий отвір. Через нього можна ще додати наповнювача, якщо його виявилося недостатньо, а потім зашити ниткою від другої ніжки. Тепер приховайте всі нитки (коли будете приховувати нитку для першої ніжки, то не забудьте теж сформувати “ступню”).

Тепер роздивимося ось цього героя.

Іграшка амігурумі Майданівець в касці

Всі майданівці, крім нього, однотонні. А синій майданівець у балаклаві, тому в нього є проріз для очей, який потрібно зв’язати блакитним кольором:

5-6 ряд: починаючи з 6-ого стовпчика, 7 сбн блакитним кольором.

Очки-намистинки пришийте на рівні 6-го ряду у всіх наших героїв.

Іграшки амігурумі Майданівці

Бантики та стрічки треба зав’язати ниточками протилежного кольору. Окремо варто описати тільки блакитну квітку на голові у жовтої дівчинки та жовту каску  синього майданівця.

Квіточка

1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: 2 сн (стовпчик з накидом) в одну петлю, зс (з’єднувальний стовпчик) – повторити 3 рази, закріпити нитку.

Каска

1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: додавання в кожний сбн (12)
3 ряд: (1 сбн, додавання)*6 разів (18)
4-7 ряд (4 ряди): 18 сбн

Тепер закріпіть нитку та не відрізаючи пров’яжіть ланцюжок з 16 петель. Знову закріпіть нитку з протилежного боку кола, а залишок сховайте. Це буде ремінець для каски.

І наостанок, гуртова фотка з Хом’яком, що, як відомо, завжди на боці Добра! :)

Іграшки амігурумі Хом'як та майданівці!

Рыжая лисичка с подушкойБаобобЕврохомяк! :)Розовый слон

4 коментарі до “Майданівці на барикадах

  1. Cлава Україні! Дуже патріотична та креативна ідея! А особливо хом’ячок-Європа!

  2. THANK YOU! BRITISH, LIVING IN CANADA. STOP THE INVASION NOW, EVIL MADMAN. FRUSTRATED THE WORLD IS NOT DOING MORE. WHEN I KNITT WHERE DO i SEND TOO? sTOP THE GENICIDE . PRAYERS AND LOVE TO ALL UKRAINIAN, LOVE YOU ALL GOD BLESS, YOU ARE IN MY HEART AND PRAYER AND GLUES TO THE TV, SO VERY SORRY THIS IS HAPPIAN TO YOU ALL. SOMONE TAKE OUT PUTIN, i COULD PULL THE TRIGGER.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

CAPTCHA