А це маленькі зайченятка на сумочку… або на поличку Вони можуть прикрасити улюблений аксесуар чи річ з вашого гардеробу, а можуть гарненько сидіти у затишному місці та тішити оточуючих.
Зайченят багато не буває, тож сьогодні їх троє: хлоп’я та двоє дівчаток. Зайченя-хлопчик, звичайно, у камуфляжі, а дівчатка з бантиками на вушках.
Тепер можна перейти до технічної частини питання, тобто як в’язати цих амігурумі зайченят. Всі вони зв’язані за одною схемою, а відрізняються тільки кольорами та оздобленням.
Схема для Зайченятка на сумочку
Матеріали: пряжа KARTOPU GONCA (100% акрил, 100 грам, 300 м.) двох відтінків фіолетового кольору, кремового кольору та темно-бордового (для дівчаток), меланжева пряжа YARNART Crezy Color (25% шерсть, 75% акрил, 100 грам, 260 м.) для хлопчика; гачок №2.1, наповнювач сінтепух.
Голова:
1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: додавання в кожний сбн (12)
3 ряд: (1 сбн, додавання)*6 разів (18)
4-6 ряд: 18 сбн
7 ряд: (1 сбн, збавляння)*6 разів (12), набиваємо наповнювачем
8 ряд: 6 збавлянь (6), закриваємо, так щоб не залишилося отвору.
Тіло:
1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: додавання в кожний сбн (12)
3-5 ряд: 12 сбн, закриваємо, набиваємо наповнювачем.
6 ряд: 6 збавлянь (6), закриваємо, залишаємо відкритим.
На цьому етапі можна пришити тіло до голови потайним швом, використовуючи ту ж пряжу, що і для в’язання, і текстильну негостру голку.
Верхні лапки:
1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: 6 сбн, закриваємо, набиваємо наповнювачем.
Нижні лапки:
1 ряд: 7 сбн в кільце амігурумі (7),
2 ряд: 7 сбн, закриваємо, набиваємо наповнювачем.
Вушка:
1 ряд: 6 сбн в кільце амігурумі (6),
2 ряд: додавання в кожний сбн (12)
3-4 ряд: 12 сбн
5 ряд: (2 сбн, збавляння)*3 рази (9)
6 ряд: 9 сбн
7 ряд: (1 сбн, збавляння)*3 рази (6),
8 ряд: 6 сбн, закриваємо, склавши вдвоє та обв’язавши з’єднувальними стовпчиками (не набиваючи наповновачем!)
Пришиваємо вушка до голови, руками моделюючи правильну форму. Далі пришиваємо очки-намистинки (якщо немає намистинок, то можна вишити їх нитками) та вишиваємо носик у вигляді галочки, як на фото.
Тепер пришиваємо всі лапки так, щоб отримати бажану позу. Якщо нижні лапки пришити знизу, а не по боках, як у мене, то зайченя буде гарно висіти (на сумочці, наприклад), але не буде сидіти.
Ще потрібно вишити хвостик, для цього беремо нитки відмінного від тіла кольору (наприклад, у тон вушкам чи лапкам), вибираємо вдале місце та робимо горизонтальний стібок. Далі протягуємо нитку в ті ж дірочки, що й попередній стібок. Робимо таким чином 5-6 стібків, а потім розправляємо нитки так, щоб стібки утворили напівсферу. Розмір хвостика залежить від кількості стібків, тож вибирайте такий, щоб личив вашому пухнастику.
А тепер роздивимося, як виглядає ця найважливіша частина кожного серйозного зайця!
Залишилося тільки оздоблення. Я використала тонкі атласні стрічки та різнокольорові гудзики, щоб зробити бантики на шийку та оформити вушка.
Тепер технологія створення відома, тож можна починати збільшувати популяцію амігурумі-зайченят! Залишилося тільки ще трохи помилуватися цими пухнастиками і до справи!
24 коментарі до “Зайченятка на сумочку”