Космічний хом’як

в'язана іграшка амігурумі салатово-бузковий космічний хом'як

А це космічний хом’як! І тому він зелено-фіолетовий… ;) Він прилетів з далекої галактики та готовий стояти на захисті вашого столика! :)

в'язана іграшка амігурумі салатово-бузковий космічний хом'як та друзі

Я використала схему з японського журнала. Щоб простіше було розібратися, написала коментарі. При в’язанні кожної деталі, зручно використовувати схему для звірки кількості петель у ряду. В японських схемах, майже завжди, поряд зі схемою деталі, можна знайти стовпчик, в якому виписані номери рядків та кількість петель, в кожному з них.

Це один нюанс у тому, що в японських схемах використовують в’язання по колу зі швом, тобто на початку ряду для підняття в’яжуть повітряну петлю. Мені більше подобається в’язати по колу без шва, але при такому методі майже завжди виникає невелике зміщення (це може бути важливо для різнокольорових амігурумі зі складним візерунком).

Схема для Космічного хом’яка

Матеріали: пряжа KARTOPU GONCA (100% акрил, 100 грам, 300 м.) світло-зеленого та бузкового кольорів, гачок №2.1, наповнювач сінтепух.

в'язана іграшка амігурумі хом'як, схема 1в'язана іграшка амігурумі хом'як, схема 2в'язана іграшка амігурумі хом'як, схема 3

Зшивати можна орієнтуючись на схеми та фотки з журналу, а можна експериментувати самому. Наприклад, в журналі хом’ячок сидить спираючись на нижні лапки та задню частину тіла, а хвостик трохи вище, а в мене – на нижні лапи та хвостик, і теж симпатично! :)

Якщо верхні лапки пришити більш близенько, тоді наш хом’як може щось тримати, а якщо більш широко, тоді він буде виглядати кумедно розгубленим.

Від різних варіантів зшивання може змінюватися характер іграшки. Це дуже урізноманітнює їх, коли ви робите багато однакових. Іграшки можна зробити не тільки в різних кольорах, а й в різних позах та додати різні вирази обличчя. В свою чергу, вираз обличчя залежить від того, як будуть вишиті носик та ротик, а також як зроблені очки. У мого хом’ячка всі елементи личка майже як на фото, тільки очі я зробила не ґудзиками, а в’язані.

Схема очок: 6 сбн в кільце амігурумі, закрити, пришивати тією ж ниткою, петельним швом, щоб очі були опуклі.

Ну от і все! Космічний хом’як готовий до галактичних мандрівок!

Всім творчого натхнення! :)

Розовый слонМайданівці на барикадахБегемотик с ромашкой

1 коментар до “Космічний хом’як

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

CAPTCHA